Nieuwe huisarts in opleiding

Sinds 2011 zijn wij een opleidingspraktijk voor huisartsen. We hopen het enthousiasme voor het huisartsenvak in de praktijk over te dragen op jonge artsen en vinden het fijn dat we alweer de 9e huisarts in opleiding aan u mogen voorstellen:

Vanaf 1 september komt huisarts in opleiding Eldert van der Ploeg ons team versterken. Eldert is afgestudeerd basisarts en volgt de driejarige huisartsenopleiding in Groningen. Hij is aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag. Op dinsdag volgt hij onderwijs aan het huisartseninstituut. Na een inwerkperiode zal hij zelfstandig spreekuur houden en kunt u een afspraak bij hem maken via de assistente. Eldert, van harte welkom! We hopen dat jij je snel thuis zult voelen in de praktijk en in ons dorp en dat het een mooi opleidingsjaar mag worden.

Team huisartsenpraktijk Postma.